Momenti kur Pepe godet kundërshtarin në stilin e Zidane (VIDEO)
Sulmuesi i Arsenali, Nicolas Pepe, ka bërë një gjest shumë të pahijshëm i cili i ka kushtuar me përjashtim.

Gjatë ndeshjes Leeds United-Arsenali, në minutën 52, Pepe humb kontrollin dhe i drejtohet lojtarit kundërshtar me të cilin kishin një debat dhe e goditi me kokë.

Me këtë rast lojtari bie në tokë dhe si rezultat gjyqtari kryesor i takimit e ndëshkon me karton të kuq sulmuesin e Arsenalit.
Shtuar më 23/11/2020, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori