Momenti kur Shaqiri takon tifozët nga Shqipëria (VIDEO)
Dhjetëra tifozë të Interit, anëtarë të "Inter Club Albania", ishin të pranishëm në "San Siro" për derbin e djeshëm kundër Milanit. Ata udhëtuan disa orë me autobusë për të marrë pjesë në eventin sportiv, por veçanërisht për të takuar shqiptarin Xherdan Shaqiri.

Ata patën fatin të takojnë ish futbollistin e Bayern Munchen, të bisedojnë dhe të bëjnë selfie me të. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori