Momenti që po bën xhiron në rrjet, Neymar kap kundërshtarin tek organi gjenital (VIDEO)
Ylli brazilian Neymar ishte protagonist në një veprim që po bën xhiron e internetit.

Futbollisti i PSG-së, gjatë një shtyrje në fushën e lojës, kapi në pjesën gjenitale futbollistin e Manchester United, Scott McTominay.

Edhe pse nga pamjet duket që gjithçka ka qenë e paqëllimshme nga ana e Neymar, në rrjetet sociale kanë shpërthyer fotot dhe videot pikante, ku braziliani shfaqet duke kapur organin gjenital të futbollistit kundërshtar.

Shtuar më 03/12/2020, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori