Monaco i shënon golin e parë PSG (VIDEO)

Pëlqej
Monaco i ka shënuar golin e parë PSG në "Parc des Princes".

Ai që ka realizuar është portugezi, Rony Lopes në minutën e 38'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 42'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori