Morata i siguron 3 pikëshin e rradhës Spanjës (VIDEO)
Spanja ka arritur të marë një fitorë komode përballë një kundërshtari shumë të lehtë për Spanjën si Malta.

Fillimisht do të shënonte Alvara Morata pas një marje topi dhe një avancimi perfekt për ta dërguar topin në rrjetë.

Pjesa e parë do të mbyllej me avantazhin minimal për Spanjën për tu kthyer në pjesën e dytë ku spanja do të shënonte edhe një gol tjetër në minutën e 73’ me të njëjtin autor Morata.

2-0 do të ishte rezultati përfundimtar në këtë ndeshje. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori