Mos e humbisni! Gol nga 60 metra (VIDEO)
Një gol legjendar ai i shënuar nga mesfushori i San Antonio Scorpions, Zourab Tsiskaridze, gjatë një ndeshjeje të divizionit të dytë amerikan kundër Minnesota United FC.

Tsiskaridze ekzekutoi një goditje dënimi nga rreth 60 metra (nga brenda gjysmëfushës së tij) dhe me një parabol potente dhe të saktë mposhti portierin kundërshtar.

Goli i habiti të gjithë, edhe portierin e Minnesotas. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori