Mos e humbisni: Kampionati portugez rikthehet me një supergol (VIDEO)
Kampionati portguez është rikthyer pas pandemisë.

Ndeshja e parë ka qënë ajo me Portimonenses dhe Gil Vicentes.

Ishte sulmuesi brazilian, Lucas, i cili me një të djathtë të frikshme ka dërguar topin në rrjetë duke i dhënë avantazhin Portimonenses që këtë sezon është në vend të parafundit dhe po lufton për mbijetesë. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2020, ora 21:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori