Mos e humbisni: Tërbohet keq Gattuso, shikoni çfarë bën në stërvitjen e Napolit (VIDEO)
Gennaro Gattuso nuk mund të heqë dorë kurrë nga grinta dhe loja e ashpër.

Edhe pse ka disa vite që është larguar nga futbolli i luajtur, ai nuk i ka humbur instiktet.

stërvitjen e ditës së sotme të Napolit pati një moment ku na kujtoi Gattuson e dikurshëm.

Trajneri i napoletanëve i nxehur me faktin që ishte në mes kur po luanin me kudrate, ka goditur me gju njëri prej lojtarëve të skuadrës.

Menjëherë në rrjet filluan shakat, duke e cilësuar Gattuson si "dem të tërbuar".

Shtuar më 11/09/2020, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori