Mosha ikën talenti mbetet, shijoni super golin e Mehës (VIDEO)
Edhe pse po mbush 34-vjeç, Alban Meha nuk e ka humbur aftësinë për të goditur nga distanca.

Kështu ndodhi dhe në ndeshjen e fundit të ekipit të tij Hessen Kassel kundër Neuhof .

Meha mori përsipër një goditje dënimicilën e ekzekutoi në mënyrë perfekte.

Skuadra e futbollistit nga Mitrovica e fitoi këtë takim me rezultatin e thellë 4-1.
Shtuar më 10/11/2019, ora 08:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori