Mou-Casillas, nuk i hedhin sytë njëri-tjetrit (VIDEO)
Prishja perfundimtare e marrëdhënieve ndërmjet Jose Mourinho dhe Iker Casillas është konfirmuar edhe mbrëmë, para ndeshjes ndaj Real Madrid-Valladolid (4-3). Trajneri portugez i përshëndeti në tunelin për të dalë në fushë futbollistët Pepe e Diego Lopez, por kur kaloi në atë moment kapiteni madrilen, nuk u përshëndetën dhe as që e shikuan njëri tjetrin.

Ne nje situate te tille do te ishin shume aktuale vargjet e te madhit Ismail Kadare: "Jetojme te dy ne nje qytet sa rralle shihemi, sa rralle". /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2013, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori