Mou: Dua të kthehem në Angli (VIDEO)
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Jose Mourinho ka konfirmuar të hënë dëshirën e tij për tu rikthyer sërish në Premier League. Në një video-mesazh dhënë me rastin e 150-Vjetorit të Federatës Angleze të Futbollit (FA), "Special One" ka përsëritur dëshirën e tij për tu rilulur në një prej pankinave të klubeve angelze.

Mourinho nuk ka mundur ti përgjigjet pozitivsht ftesës së FA për darkën e përvjetorit pasi sot në darkë luhet ndeshja çrekefinale e Copa del Rey mes Real Madrid dhe Valencia.

Por, tekniku portugez ka dhënë një video-mesazh ku përveçse uron Federatën Angleze lëshon edhe një sinjal të fortë për klubet angelze që duan shërbimet e tij sezonin e ardhshëm. /albeu.com/

Shtuar më 15/01/2013, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A duhet të largohen futbollistët nga Kosova nga Kombëtarja e Shqipërisë pas formimit të Kombëtares së Kosovës?
50.48 %
45.35 %
4.15 %
Total 8414 Vota!
 

Kampionatet