Mourinho provon veten si portier gjatë një ndeshjeje miqësore, cilësojeni vetë paraqijen e tij (VIDEO)
Pëlqej
Jose Mourinho në rininë e hershme dështoi për të qenë një lojtarë i suksesshëm.

Por karriera e tij arriti majat në futboll por jo si një lojtar. Special One ka menduar ti japë dhe një shans vetes në futbollin e luajtur këtë herë si një portier, përcjell Albeu.com

I mirë apo i keq cilësojeni vetë ju. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori