Ronaldo me shokë mposhten nga Young Boys (VIDEO)
Pëlqej
Juventus ka pësuar humbjen e parë këtë sezon në UEFA Champions League pasi është mposhtur me rezultatin 2-1 nga Young Boys.

Të dy golat për zviceranët i shënoi Guillaume Hoarau në minutat 30' dhe 68'.

Golin e nderit për Zonjën e Vjetër e shënoi Pualo Dybala.

Edhe pse Juventusi u mposht, ata renditen të parët në grupin H me 12 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2018, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori