Mustafi kalon Arsenalin në avantazh, Ozil sërish asist (VIDEO)

Arsenali ka kaluar në avantazh kundër Watfordit.

Është Shkodran Mustafi autori i golit të avantazhit nëpërmjet një goditjeje me kokë. Ai u asistua nga i përhershmi Ozil, i cili vazhdon avazin duke kontribuar në 3 golat e fundit për Arsenalin me 3 asist.

Arsenal në këtë mënyrë udhëhq sfidën 1-0 dhe luan i qetë duke vazhduar zotërimin e topit. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2018, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori