Nainggolan feston live, me alkool dhe duhan (VIDEO)
“Rebeli” Radja Nainggolan ka treguar edhe një herë që është e vështirë t’i vendosësh rregulla.

Mesfushori i Romës e ka tepruar paska duke festuar në mënyrë të shfrenuar Vitin e Ri me alkool dhe cigare. Madje në një moment të videove që ai postoi në Instagram ai shfaqet i dehur.

Nuk dihet sesi do e konsiderojë Roma këtë sjellje por kjo gjë nuk është sjellje e një sportisti profesionist. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2018, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori