Napoli barazon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO)

Napoli ka barazuar rezultatin ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium".

Ai që ka shënuar është, Jose Maria Callejon në minutë e 81'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe napolitanët kërkojnë golin e avantazhit. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2018, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori