Napoli fiton minimalisht ndaj SPAL, dhe marrin kreun e Serie A (VIDEO)

Napoli ka arritur një fitore të rëndësishme sot ndaj SPAL ku fituan 1-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 25-të të Serie A.

Ai që shënoi golin ishte mesfushori Allan që në minutën e 6'-të.

Pas kësaj fitore Napoli merr kryesimin e Serie A me 66 pikë, një më shumë se Juventusi, ndërsa SPAL në vendin e 18-të me 17-të pikë. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2018, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori