Napoli i Hysajt barazon pa gola kundër Cervena Zvezdës (VIDEO)
Pëlqej
Napoli i Hysajt nuk ka arritur që të shënoi fitore në Beograd sonte duke barazuar me rezultat 0-0. Italianët sulmuan por nuk arritën që të thyejnë mbrojtjen serbe.

Pjesa e parë ishte shumë e dobët për të dyja skuadrat, derisa italianët shumë pak arritën që të tregojnë veten në këtë ndeshje.

Pavarësisht se ata e patën posedimin dhe arritën që të sulmojnë 5 herë portierin e Zvezdës.

Edhe pjesa e dytë ishte shumë më e mirë për Napolin, por që prapë ata nuk arritën që të shënojnë golin e avantazhit.

Ky është një rezultat për Napolin që gjendet në grup me PSG dhe Liverpoolin, por i mirë për Crvena Zvezdën, gjykuar në atë se kampioni serb konsiderohet si skuadër që skuadrat e tjera të përmirësojnë golavarazhin me të.
Shtuar më 18/09/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori