Napoli, Jorginho luan në rrugë me fëmijët (VIDEO)
Napoli ndodh ajo që nuk e pret: mesfushori axurr Jorginho është paraqitur në sheshin qëndror të qytetit i veshur thjesht duke i kërkuar fëmijëve prezentë ti pasonin topin. Por fëmijët të hutuar nuk janë të sigurtë nëse bëhet fjalë për futbollistin, i cili nis menjëherë të bëjë disa xhonglime me topin.

Fëmijët sërish nuk besojnë dhe i kërkojnë të nxjerrë portofolin për ti parë dokumentet. Por më pas ata binden: "Është Jorginho, më jep telefonin".

Videoja është postuar në Facebook nga vetë Jorginho. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2014, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori