Napoli kalon në avantazh ndaj Leipzigut (VIDEO)

Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Sao Paolo".

Goli është shënuar nga mesfushori algjerian, Adam Ounas në minutën e 52'-të.

Ndeshja po luhet dhe ëshë minuta e 54'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2018, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori