Napoli kalon në avantazh ndaj PSG (VIDEO)

Napoli ka kaluar në avantazh ndaj PSG në "Parc des Princes".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Lorenzo Insigne në minutën e 30'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 35'. /albeu.com/
Shtuar më 24/10/2018, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori