Napoli ndëshkon Juven (VIDEO)
Është zhbllokuar supersfida mes Napolit dhe Juventusit.

Vendasit kanë shënuar me Zielinskin pas një grushtimi jo i duhur nga ana e Szczesny.
Shtuar më 26/01/2020, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori