Napoli "poker" Romës (VIDEO)
Napoli ka fituar 4-0 në shtëpi ndaj Romës.

Ishte Insigne ai që zhbllokoi shifrat në minutën e 31.

Gjatë pjesës së dytë, Napoli realizoi edhe 3 herë për të siguruar fitoren.

Fabian Ruiz dyfishoi shifrat (65′), kurse Dries Mertens trefishoi shifrat (85′), teksa fitoren e vulosi Politano (87’).

Napoli ngritët në vendin e 5 me 17 pikë po aq sa ka dhe Roma.
Shtuar më 29/11/2020, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori