Napoli shënon 6, Higuain 3 (VIDEO)
Napoli ka përmbysur epërsinë e Hellas Veronas duke fituar me rezultat 6-2 në San Paolo.

Emil Hallfredsson shënoi për mysafirët që në minutën e parë, derisa Marek Hamsik barazoi në fund të gjysmës së parë (44’).

Hamsik i kaloi në epërsi napolitanët në pjesën e dytë (58’), mirëpo Nicolas Lopez e barazoi rezultatin (67’).

Megjithatë, het-triku i Gonzalo Higuain (68’, 84’ dhe 90’) dhe goli i Jose Maria Callejon (76’) e fundosën Veronan.Shtuar më 26/10/2014, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori