Napoli shënon edhe golin e tretë ndaj Zurich (VIDEO)
Napoli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Zurich në "Letzigrund Stadion".

Ai që ka shënuar është Piotr Zielinski në minutën e 77'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 82'. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 22:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori