Napoli shokon Juventusin (VIDEO)

Pëlqej
Napoli ka befasuar totalisht Juventusin në "Allianz Stadium", duke shënuar golin e avantazhit në minutën e fundit.

Ai që ka shënuar është mbrojtësi senegale, Kalidou Koulibaly në minutën e 90'-të.

Ndehsja po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të ndeshjes. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori