Navas kërkohet nga tre ekipe të mëdha (VIDEO)
Keylor Navas pritet që në sezonin e ri të mos jetë te Real Madridit.

The Sun shkruan se për portierin e Kosta Rikës interes kanë shfaqur shumë skuadra të mëdha evropiane, të cilat janë të gatshme të paguajnë shumën e kërkuar nga Los Balnco për të siguruar shërbimet e ish-portierit të Levantes.

Për Navas janë të interesuar Manchester United dhe City dhe Paris Saint-Germaini.

Sipas të përditshmes angleze favorit për të nënshkruar me 29-vjeçarin është klubi francez.

Reali do të ishte i gatshme të shes Navas vetëm nëse siguron shërbimet e David De Gea apo Thibaut Courtois. /Albeu.com/
Shtuar më 10/04/2016, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori