Navas provokoi Messin para se të godiste penalltinë, ja çfarë i tha (VIDEO)
Keylor Navas e kupton se penalltitë janë duele piskologjike dhe kështu ai dëshironte ta mposhte Lionel Messin.

Në El Clasicon e së shtunës, para se argjentinasi të godiste penalltinë, portjeri Madrilen iu afrua atij dhe i tha disa fjalë.

”Jo. Jo nuk do ta shënoni.”, ishin fjalët e portjerit që i tha Messit pasi i zgjati dorën e miqësisë, përcjell Albeu.com.

Ndërsa lojtari Blaugran nuk hezitoi të thotë ‘po’ dhe menjëherë kërkoi goditjen e saj.

Ju ftojmë ta ndiqni videon e mësipërme me këtë prapaskenë që ndodhi gjatë goditjes së penalltisë në El Clasicon e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2017, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori