Ndalet Chelsea në shtëpi (VIDEO)
Pëlqej
Chelsea është ndalur në barazim 1-1 me Schalken në "Stamford Bridge", në ndeshjen e parë të Champions League.

Fabregas i dha avantazhin Chelseat që në minutën e 11, por gjermanët nuk u dorëzuan dhe barazuan me Huntelaar në minutën e 62.

Londinezët e kërkuan shumë golin, por arritën të shënonin.

Me rezultat po 1-1 ka përfunduar edhe ndeshja midis Maribor dhe Sportingut të Lisbonës, të parët shënuan portugezët me Nanin dhe në minutën e 92 Zahovic barazoi shifrat. /albeu.com/

Shtuar më 17/09/2014, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori