"Ndërhyrja e këtij qeni ndaj lojtarit është për karton të kuq" (VIDEO)
Pëlqej
Ndonjëherë kemi parë që ndeshjet e futbollit të ndërpriten nga ndonjë tifoz që hy në fushë, por së fundmi pretagonist është bër një qen.

Një video që është bërë virale në rrjet, tregon qenin që pa u shqetësuar nga askush futet në fushën e lojës dhe i pret rrugën futbollistit duke e rrëzuar keq në tokë.

Qeni duke i trembur dhe largohet ndërsa futbollisti fatmirësisht nuk raportohet te ketë pësuar lëndime serioze.

Ndërsa rrjeti ka bërë edhe shaka me këtë ngjarje duke e cilësuar ndërhyrjen e qenit për karton të kuq./albeu.com/


Shtuar më 21/09/2018, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori