Ndërhyrja "horror" e Van Dijk ndaj Mertens, vetëm karton i verdhë (VIDEO)
Livepooli siguroi kualifikim për në fazën me eleminim direkt dje në mbrëmje, teksa triumfoi 1-0 ndaj Napolit, shkruan Albeu.com.


Megjithatë ne minutën e 12 të pjesës së parë gjatë një kundërsulmi të Napolit, mbrojtësi i Liverpoolit Van Dijk ndërryri ashpër ndaj Mertens, duke i rrezikuar hollandezit mbylljen e sezonit.

Megjithatë Van Dijk si për cudi u ndëshkua vetëm me karton të verdhë, duke ja hedhur paq. Për më shumë shikoni videon dhe gjykoheni vetë. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2018, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori