Ndërhyrje brutale e Van Dijk ndaj Mertens, shikoni si e ndëshkon arbitri (VIDEO)
Ndeshja mes Liverpul dhe Napolit ka shumë tenson brenda, pasi një prej ekipeve do të shkojë në fazën tjetër.

Një ndërhyrje e rëndë e qëndërmbrotjësit Van Dijk ndaj Mertens ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në minutën e 14', ai ndërhyrn ashpër dhe arbitri ndalon lojën pas protestave të italianëve. Kryesori e ndëshkon me të verdhë qendërmbrotjësin.
Shtuar më 11/12/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori