Ndërhyrje brutale, lojtari shkelmon kundërshtarin në kokë (VIDEO)
Ndërhyrjet brutale janë pjesë e lojës dhe komentohen shumë në rrjetet sociale ashtu edhe nga analistët.

Një e tillë ka ndodhur në kampionatin francez mbrëmë në ndeshjen Caen - Montpellier.

Lojtari i Caen i cili e humbet topin nga shpejtësia bënë një sparkatë shtrirazi, dhe në fund i vendos takën në fytyrë.

Arbitri i cili e pa ndërhyrjen e ndëshkoi me karton të kuq lojtarin. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2018, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori