Ndërhyrje horror, mbrojtësi i bën "karate" sulmuesit (VIDEO)
Pëlqej
Një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur gjatë një ndeshje futbolli për fëmijë në Cordoba, Argjentinë.

Në takimin mes Deportivo Argentinos dhe Atletiko Ticino është filmuar një ndërhyrje aspak e zakontë për futobllin.

Futbollisti i Ticionos merr topin në zotërim por kundërshtari papriturfluturon” me një ndërhyrje që do ta kishte zili edhe një karaterist profesionst.

Mbrojtësit iu tregua menjëherë kartoni i kuqi pas ndërhyrjes së rëndë.
Shtuar më 21/11/2018, ora 20:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori