Ndërhyrje për karton të zi, arbitri fal lojtarin (VIDEO)

Ndërhyrjet brutale janë pjesë e lojës dhe komentohen shumë në rrjetet sociale ashtu edhe nga analistët sportivë.

Kjo është nga ato ndërhyrjet që nuk kthim pas, ku edhe i rrezikon jetën kundërshtarin.

Ndëshkimiarbitri i ka dhënë lojtarit është vërtetë për t'u befasuar, pasi ai duhej ndëshkuar me karton të kuq.

Për më tepër ndiqni videon dhe gjykojeni vet. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori