Ndërhyrje për karton të zi, në Chmapions League plas karateja (VIDEO)

Pëlqej
Me mbylljen e Botërorit, tashmë vëmendja është përqendruar tek përgatitjet për sezonin e ri, dhe eliminatoret për kompeticionet europiane të këtij edicioni kanë nisur.

Por, jo gjihçka duket se është e përqendruar tek performanca në fushën e lojës. Në ndeshjes mes Dudelange nga Luksemburgu dhe Mol Vidi nga Hungaria, e fituar nga hungarezët me rezultatin 2-1, pati edhe një moment tmerrues.

Bryan Melisse, lojtari i Dudelange, shkoi dhe ndërhyri si në Kung Fu, ndaj kundërshtarit Mate Patkai. Direkt karton i kuq për lojtarin që shkaktoi këtë ndërhyrje makabër. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 22:45
Alban
e Enjte 19 Korrik 2018, Ora 02:42
As kartonin e zi se, por Përjashtim nga sporti, edhe mbushen mend të tjerët.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori