Ndeshja testuese në stadiumin e ri, ekzekutohet himni i Champions League (VIDEO)
Është duke u luajtur në këto momente në stadiumin e ri kombëtar, sfida testuese mes Vllaznisë dhe Apolonisë e vlefshme për kampionatin shqiptar të femrave.

Atmosferë fantastike edhe në përballjen testuese, teksa sipas “Panorama Sport”, nuk mungoi show me drita, si dhe ekzekutimi i himnit të Championsit.

Pengu i Lerdës pas barazimitPartizanit me Flamurtarin
Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme nga impianti modern, i cili do të inaugurohet zyrtarisht në datën 17 nëntor në sfidën ndaj Francës.
Shtuar më 10/11/2019, ora 20:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori