Ndeshje e çmendur, Napoli kalon për herë të 3 në avantazh (VIDEO)
Ndeshje fantastike ajo mes Salzbug dhe Napolit.

Napoli ka kaluar për herë të tretë në avantazh këtë herë më kapitenion Insigne.

Nuk dihet nëse Halaand do të rezervoje edhe një gol të tretë për të barazuar edhe njëherë ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2019, ora 22:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori