Ndodh në Argjentinë, tifozja gjysmë e zhveshur tallet me forcat e sigurisë (VIDEO)
River Plate u ndal dje në transfertë 1-1 ndaj Rosario.

Por në Rosarios stadiumi vendas ishte i tejmbushur me tifozë të zjarrtë.

Një veprim anormal ka ndodhur nga një tifoze e Rosarios e cila është futur në fushë, teksa forcat e polcisë i janë vëne pas për ta ndaluar.

Por ata kanëë vuajtur për shkak të shpejtësisë që dispononte tifozja

Tifozja gjysme e zhveshur ka festuar në fushë dhe ka sjellë ilaritet në shkallët e stadiumit.

Ndërkohë Ajo është shoqëruar jashtë fushës së blertë dhe ndeshja ka rinisur. /albeu.com/


Shtuar më 15/02/2019, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori