Ndodh në Holandë, dopietë në 1 minutë dhe gol nga mesi i fushës (VIDEO)


Për çdo sulmues është bekim që të shënojë dy gola në një ndeshje.

E veçanta e dopjetës që shënoi Bryan Smeets në Holandë në ndeshjes mes Top Oss dhe Jong Ajax (të rinjtë e Ajax) është se ndodhi në më pak se 80 sekonda.

Mbi të gjitha goli i dytë është nga mesi i fushës, duke e bërë edhe më magjike natën për sulmuesin e çuditshëm, që mbi shpinë mban numrin 5.
Shtuar më 16/03/2019, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori