Në Angli shënohet supergol nga 40 metra (VIDEO)
Blackburn ka fituar me përmbysje 2-3 ndaj Cardiff.

Goli i tretë dhe i fitores u shënua nga sulmuesi i Blackburn Adam Armstrong.

Ai pa të dalë portierin dhe tundi rrjetën nga 40 metra largësi. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2020, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori