Në Kili tifozët e kthejnë ndeshjen në "luftë (VIDEO)
Përballja e djeshme mes Santiano Uonderers dhe Kolo Kolos është ndërprerë, pasi fansat këtë radhë kishin ardhur në stadium për të krijuar panik.

Një numër i madh tifozësh rebelë kanë zbritur në fushë, duke ndërprerë emocionet e futbolli dhe duke krijuar një situatë kaotike e cila i ka detyruar drejtuesit e stadiumit të largojnë menjëherë skuadrat për efekt sigurie.

Përmasat e dhunës së tifozëve kanë prekur dhe mediat, të cilat janë sulmuar, ndërsa forcave të policisë u janë dashur me orë të tëra të sjellin sërish “paqen”./albeu.com/
Shtuar më 07/12/2015, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori