Nëse luan Kosova me Shqipërinë, ja për kë bën tifo kjo vajzë e vogël (VIDEO)
Anëtarësimi i Kosovës në UEFA dhe në FIFA i ka hapur dyert e kësaj Kombëtareje për të zhvilluar ndeshje ndërkombëtare, por për kë do të bënte tifo një tifoz kosovarë nëse Shqipëria luan me Kosovën?

Përgjigjen për këtë pyetje sigurisht në formë humoristike na e jep një vajzë e vogël nga Kosova. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2016, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori