Newcastle barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO)
Pëlqej
Newcastle United ka barazuar rezultatin dnaj Chelseat në "Stamford Bridge".

Ai që ka shënuar është futbollisti Clark në minutën e 40'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 44'. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 19:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori