Neymar Jr pëson një lëndim të rëndë sonte ndaj Marseilles (VIDEO)
Pëlqej
Neymar Jr ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen ndaj Marseilles dhe është larguar me barelë jashtë fushës.

Braziliani ka shkelur keq në tokë, duke lënduar nyjën e këmbës së djathtë në minutën e 77'-të të takimit, kur skuadra e tij po fitonte 3-0.

Ai nga fusha është larguar duke qarë pas këtij lëndimi. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori