E FUNDIT/ Kallëzohet në prokurori Erion Veliaj
Neymar nuk pushon së qari, kjo është arsyeja (VIDEO)
Pëlqej
Neymar është aktualisht një nga futbollistët më të mirë në Botë. Sulmuesi i PSG, gjithashtu është edhe një nga lojtarët më të paguar dhe më i shtrejnti në historinë e futbollit.

Megjithatë, kjo nuk e pengon të verë në pah anën e tij njerëzore. Braziliani ka vizituar shtëpinë e vjetërSantos, atje ku është rritur si fëmijë.

Kjo ka ndodhur në transmetimin e një show në Brazil, “Caldeirao do Huck”, që kishte vendosur si protagonist Neymarin dhe familjen e tij.

Ai ka kujtuar edhe njëherë fëmijërinë e tij të vështirë, duke shpërthyer në lot teksa ishte duke vështruar shtëpinë ku kishte jetuar më parë.

Shtuar më 11/06/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori