Neymar pas Messit dhe Ronaldos me rekordin e Champions (VIDEO)
Gol dhe asist. Neymar Jr duket se ka kaluar problemet dhe po arrin formën e tij maksimale.

Sulmuesi brazilian ka realizuar dhe sonte ndaj Gallatasaray, teksa sipas statistikave, sulmuesi i PSG renditet tashmë pas Messit dhe Ronaldos në Champions.

Neymar ka realizuar prej vitit 2013 në 9 ndeshje të ndryshme gol dhe asist. Ronaldo kryeson me 11 dhe Messi me 10 ndeshje të ndryshme.
Shtuar më 11/12/2019, ora 22:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori