Neymar sfidon Zunigan, dush në ujë të ftohtë (VIDEO)
Pëlqej
Kampioni brazilian i Barcelonës Neymar merr pjesë në iniciativën që është e përhapur në të gjithë botën për të mbledhur fonde për luftën kundër sëmundje.

Përveç Zunigas, të sfiduar nga Neymar janë edhe Robinho dhe Niall Horan. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori