Neymar shënon dopietë dha ia dedikon golat Kobe Bryant (VIDEO)
PSG triumfoi 0-2 ndaj Lillë.

minutën e 28-të, Neymar kaloi në avantazh PSG-në pas një gjuajtje të bukur në hyrje të zonës. Ky ishte goli i shtatë radhazi në Ligue 1

minutën e 52-të ka ardhur edhe goli i dytë nga pika e bardhë e penalltisë. Ky gol iu dedikua legjendës Kobi Brajant, që u nda nga jeta sot.

Braziliani ka marrë lajmin gjatë pushimit të ndeshjes Lille-PSG. Ai bëri numrin “24” përpara kamerave dhe më pas ngriti kokën nga qielli.
Shtuar më 26/01/2020, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori