Ngushtohet rezultati, shënon Atletico (VIDEO)
Atletico Madrid ka ngushtuar rezultain përballë Juventusit me anë të Savic.

Mbrojtësi dërgoit topin me kokë në rrjetë duke përfituar pas një rrëmuje në mbrojtjen bardhezi.

Aktualisht Juventus po udhëheq 1-2 kur kanë mbetur dhe 15 minuta lojë. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2019, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori